fryzjer Mokotów

Wiosenny i letni sezon 2019 roku to kolejny okres, w którym królują nietypowe kolory włosów. Blondy, szarości, a nawet kolory w odcieniach brzoskwiniowych w najróżniejszych tonacjach, zagoszczą na parę miesięcy w salonach fryzjerskich. Poniżej zebraliśmy najpopularniejsze kolory tego lata — zapraszamy do lektury!

Living Coral — najmodniejszy kolor 2019 roku.

Living Coral został wybrany przewodnią barwą 2019 roku przez Instytut Pantone. Krótko po ogłoszeniu, kolor ten pojawił się na wybiegach mody — zarówno na ubraniach, jak i w kosmetykach. Jest to odcień różowo-brzoskwiniowy ze złotym połyskiem. Mimo że kolor jest nietuzinkowy, to pasuje on każdemu! Będzie odpowiedni zarówno dla osób o ciemnej, jak i jasnej karnacji, dla mężczyzn i kobiet. Podczas letnich miesięcy idealnie będzie komponował się z wakacyjnymi kolorami i stylizacjami. Jesienią oraz zimą włosy w takim kolorze ocieplą każdą stylizację oraz sprawią, że zachowamy wesoły humor przez cały.

Blond wciąż króluje.

Odcienie platynowego, miodowego, siwego blondu od paru sezonów utrzymują się wśród najmodniejszych kolorów włosów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Kolory te są trudne do uzyskania, szczególnie na włosach o ciemnych odcieniach. Aby mieć pewność, że włosy nie zostaną zniszczone przez rozjaśnianie, to koloryzacje powinien wykonać wyspecjalizowany fryzjer. Mokotów w Warszawie jest miejscem, gdzie znajduje się wiele salonów, w których fryzjerzy specjalizują się w rozjaśnianiu.

Mysi blond

Przez wiele dekad posiadaczki i posiadacze tzw. „mysiego blondu” mogli czuć się trochę poszkodowani, gdyż ten kolor utożsamiany był z nudą i pospolitością. W tym roku to się zmieniło! Szary blond wpadający nawet w barwy popiołu króluje w tym roku na wybiegach. Można też wykorzystać go w pojedynczych pasemkach, aby nieco ochłodzić kolor swoich włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *