architekt wnętrz suwałki

Łazienka ma być przede wszystkim funkcjonalna, ale nie oznacza to, że nie może być jednocześnie estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami wykończenia wnętrz. Właściciele nieruchomości, w których zaprojektowano małą łazienkę, mają jednak trudne zadanie. Przecież w takim pomieszczeniu ma znaleźć się wszystko, co jest potrzebne nie tylko do utrzymania codziennej higieny, ale także relaksu, niczym w SPA.

W małej łazience o wiele lepiej jest postawić na kabinę prysznicową aniżeli wannę. Odprężenie pod prysznicem także jest możliwe, bo współczesne prysznice dają taką opcję. Można wyposażyć je w deszczownicę czy masażery i koniecznie termostat, dzięki któremu przez całą kąpiel zostanie utrzymana jednakowa temperatura.

W niewielkiej łazience doskonale sprawdzą się też meble modułowe, najlepiej podwieszane, bo te nie zajmą dużo miejsca. W takim wnętrzu nie ma miejsca na zbyteczne dekoracje, ale wyrazistości mogą nadać kafle z ciekawym wzorem.

Jeśli nie dajemy sobie rady, by samodzielnie urządzić małą łazienkę, zawsze możemy zwrócić się o pomoc do specjalistów. Wystarczy wpisać hasło typu „architekt wnętrz suwałki”, by już niedługo móc cieszyć się idealną, praktyczną i modną łazienką. Pamiętajmy, by jej wystrój był raczej uniwersalny. Większość osób nie może pozwolić sobie przecież na generalne remonty takiego wnętrza co kilka lat. Największą popularnością cieszą się łazienki otulone ponadczasową bielą, ewentualnie z małym akcentem kolorystycznym. Ciekawym połączeniem jest dzisiaj biel z czernią, zielenią, złotem lub miedzią. Króluje za to styl nowoczesny, ale też ten modernistyczny i retro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *