wc z bidetem

Innowacyjne pomysły potrafią niekiedy nas bardzo mocno zaskakiwać. Wciąż powstają nowoczesne gadżety, których zadaniem jest ułatwienie nam życia. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć o jednym właśnie takim gadżecie, który zaskarbia sobie uznanie osób z całego świata. Tym urządzeniem jest deska sedesowa z bidetem.

Urządzamy łazienkę w nowoczesnym wydaniu

Na pierwszy rzut oka nowoczesna deska sedesowa z bidetem wygląda jak najzwyklejsza deska klozetowa. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładniej, zauważymy, że jest ona wyposażona w dodatkowe elementy, których zwykłe deski nie posiadają. Zamiast urządzać WC z bidetem w klasycznej wersji, warto pomyśleć o opisywanym tutaj dodatku. Opcje oferowane przez tenże produkt mogą Cię nieźle zaskoczyć. W poniższym akapicie opiszemy, czym szczególnym wyróżnia się taka nowoczesna deska.

Na jakie udogodnienia można liczyć?

Deska sedesowa wyposażona w bidet jest wyposażona przede wszystkim w system podgrzewania wody. Użytkownik może bardzo łatwo i szybko zmienić temperaturę wody używanej przez bidet. Warto przy tym dodać, że wiele modeli posiada coś jeszcze. Chodzi o system osuszania przy użyciu ciepłego powietrza. Połączenie dwóch przedstawionych opcji pozwala na praktycznie całkowite zrezygnowanie z używania papieru toaletowego. W sprzedaż znaleźć można też wersje wyposażone we wkłady węglowe. Do czego one służą? Przede wszystkim do tego, aby skuteczniej pochłaniać nieprzyjemne zapachy i działać przy tym antybakteryjnie. Nie da się ukryć, że WC Z bidetem w formie deski sedesowej może przedstawiać się ciekawie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *