depilacja laserowa

Tzw. pomarańczowa skórka to prawdziwa zmora wielu kobiet. Niestety, ta dysfunkcja, która skutecznie oszpeca ciało, występuje głównie u pań. Objawia się w formie niedoskonałości, nierówności, zgrubień, które ukazują się w newralgicznych partiach, takich jak uda, brzuch, pośladki. Mowa o cellulicie, który powstaje nie tylko w wyniku nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Okazuje się, że problem z cellulitem mogą mieć także osoby o szczupłej sylwetce. To efekt nierównomiernie odkładającego się tłuszczu.

Więcej informacji nt. depilacji laserowej znajdziesz na stronie: https://spireclinic.pl/depilacja-laserowa/

Niestety, cellulit pojawia się bardzo szybko, już w okresie dojrzewania, natomiast walka z nim jest długa i męcząca. Co więcej, nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat. Oczywiście, istnieją czynniki, które pogłębiają ten proces, w tym brak aktywności fizycznej, zła dieta czy nadmierne kilogramy, natomiast tak naprawdę z powodu cellulitu może cierpieć nawet 90% pań, w tym również tych, które prowadzą zdrowy styl życia i uprawiają sport.

Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Co ciekawe, w ramach nieinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających w bezpieczny sposób naturę, największą popularnością cieszy się dzisiaj już nie tylko depilacja laserowa. Warszawa i inne duże miasta w Polsce wykazują, że równie dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi antycellulitowe. Najlepiej wdrożyć je we wstępnej fazie powstawania tzw. pomarańczowej skórki, ale doskonałe efekty zauważa się także w procesie walki już z zaawansowanym cellulitem. Poznaj najlepszy sposób na modelowanie, wyszczuplanie sylwetki oraz usuwania cellulitu.

Masaż z podciśnieniem

Masaż podciśnieniowy, czyli endermologia to zabieg wykonywany seriami, by uzyskać optymalne efekty. Jak potwierdzają eksperci z Kliniki SPIRE CLINIC laser&beauty, to jeden z masaży, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Nagromadzone tkanki tłuszczu zostają rozbite na drobne cząsteczki, o czym wydalane z organizmu. Dzięki temu jeden masaż wyszczupla, modeluje i wspiera likwidowanie pomarańczowej skórki. Warto wybierać kliniki, w których wykorzystywany jest sprzęt najnowszej generacji, taki jak endermologie LPG Alliance. To on zapewni pełen sukces walki z niedoskonałościami ciała.

Warto podkreślić, że masaże z podciśnieniem nie są bolesne, nie wywołują też żadnych powikłań, a przeciwwskazaniem do wykonywania tego rodzaju zabiegów jest ciąża, problemy z krzepliwością krwi czy choroby nowotworowe.

Każdy zabieg trwa około 40 minut, a najlepsze efekty uzyskuje się po realizacji około 10 w regularnych odstępach czasu, co kilka dni. Co ważne, ilość oraz częstotliwość endermologii wyznacza profesjonalista, który masaż podciśnieniowy realizuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *