sklejarka kartonów

Popularność robienia zakupów internetowych sprawia, że używamy coraz większej ilości kartonów. Transport towarów z punktu A do punktu B również wymusza odpowiednie ich zapakowanie. Ręczne pakowanie bywa nie tylko pracochłonne, ale zabiera też mnóstwo czasu. Żeby przyśpieszyć proces pakowania, warto zainwestować w nowoczesne kartoniarki, zaklejarki czy składarki.

Szybsze pakowanie w kartony

Pakowanie w kartony nie musi zabierać dużo czasu. Pamiętaj, że szybsze pakowanie, to automatycznie większe zyski dla przedsiębiorcy. Kartoniarka i sklejarka kartonów to już często jedno urządzenie, które łączy dwie funkcje. Dla kogo takie urządzenia okażą się najbardziej pomocne? Oto przykłady:

  • sklepy internetowe;
  • firmy produkcyjne;
  • fundacje;
  • instytucje użytku publicznego.

Urządzenia, o których tu mowa są najbardziej doceniane przez prowadzących sklepy internetowe. Ręczne pakowanie zamówionych produktów bywa czasami wręcz niemożliwe i stwarza opóźnienia w realizacji innych zleceń.

Pełna automatyzacja procesu pakowania

Nowoczesna sklejarka kartonów może być wyposażona w funkcję automatycznego dopasowywania do wymiarów kartonu. Zależnie od potrzeb, można też włączyć lub wyłączyć funkcję sklejania poszczególnych części kartonu. Jak długo trwa pakowanie? Jest to oczywiście zależne od konkretnego modelu. Większość najnowszych produktów oferuje pakowanie z orientacyjną szybkością około 20 kartonów na minutę. Wartość ta jest oczywiście zależna od rozmiaru użytych kartonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *