naturalnie kręcone rzęsy

Jeśli Twoje rzęsy są rzadkie, a tusz nie do końca sobie radzi z poprawą ich wyglądu, być może czas wypróbować odżywkę, aby poprawa wyglądu rzęs stała się realna.

  • Co to jest odżywka do rzęs?

Odżywki do rzęs to lekkie formuły, które nakłada się na rzęsy, zwykle za pomocą szczoteczki (podobnie jak tusz do rzęs). W zależności od tego, którą wybierzesz, odżywka do rzęs może zwiększyć długość, grubość, a nawet poprawić zdrowie Twoich naturalnych rzęs. Jeśli masz specjalne potrzeby – odżywka do rzęs dla wrażliwych oczu również jest dostępna na rynku. Serum tego rodzaju zwykle zawiera:

  • aminokwasy,
  • ceramidy,
  • peptydy.

Znajdziesz tam również różne inne substancje, które nawilżają, wzmacniają i odżywiają Twoje delikatne rzęsy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

  • Dlaczego warto wybrać odżywkę do rzęs?

Chociaż istnieje wiele opcji, które obiecują wydłużenie i pogrubienie rzęs, niestety większość z nich może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Na pewno też odżywianie rzęs nie jest ich domeną. Na przykład sztuczne rzęsy są często wykonane z materiałów syntetycznych i klejów, które mogą powodować podrażnienia — zwłaszcza jeśli masz wrażliwe oczy.

To samo dotyczy przedłużania rzęs. Nawet jeśli zdecydujesz się na przedłużanie wykonane z jedwabiu – klej do rzęs, którego używa większość kosmetyczek, może w rzeczywistości uszkodzić Twoje naturalne rzęsy. Większość klejów zawiera składniki takie jak formaldehyd i może powodować poważne problemy, jeśli dostanie się do oka. Skutki uboczne obejmują dyskomfort, obrzęk, a być może nawet zgotują Ci podróż na pogotowie. Wiadomo, że poprawa wyglądu rzęs może być dla Ciebie ważna, ale chyba nie warto ryzykować aż tak.

  • Jak długo działa serum?

Podobnie jak w przypadku większości innych produktów do pielęgnacji skóry, odżywka do rzęs może potrzebować do dwóch miesięcy, zanim zaczniesz widzieć rzeczywiste rezultaty takie jak poprawa gęstości rzęs – chociaż oczywiście różni się to w zależności od osoby i jej osobistych oczekiwań.

Prawda jest taka, że na rynku możesz znaleźć naprawdę wiele marek odżywek do rzęs. Niektóre z nich działają, ale większość nie. Spośród produktów, które działają, niektóre są bezpieczne, inne nie. Oczywiście produkt kosmetyczny, który trafia do naszych oczu, musi być wstępnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa i tym kieruj się w pierwszej kolejności podczas podejmowania decyzji któremu producentowi zaufać.

Więcej informacji: https://cudanakiju.com.pl/czy-odzywka-moze-pomoc-po-nieudanym-liftingu-rzes/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *