warsaw home

Na główne wyposażenie mieszkanie wcale nie trzeba wydawać majątku. Okazuje się, że główny motyw, który wpływa na luksus to dodatki i to właśnie na nie powinniśmy postawić, jeśli chcemy cieszyć się w pełni komfortowym, a przy tym eleganckim i gustownym wnętrzem.

Luksusowe dodatki są teraz po prostu modne. Trend ten widać doskonale na rozmaitych targach, wystawach i pokazać. Nie inaczej było w przypadku Warsaw Home, targach, w których udział wzięli topowi projektanci wystroju wnętrz.

Uwagę zwracały przede wszystkim kreatywne firmy, które proponowały dodatki zgodne z najnowocześniejszą sztuką. To dlatego niejednokrotnie zaskakiwały nas tradycyjne gadżety, ale zawsze w innowacyjnym wydaniu. Tace, wazony, poduchy, lampy i lampiony. Do tego zestawy pościeli, narzuty, pledy, koce i elementy codziennej garderoby domowego użytku, jak szlafroki czy kapcie.

Stawiając na luksus, warto wybierać choćby niewielkie akcenty, ale światowych projektantów. Nie da się ukryć, że logotyp dobrej marki robi wrażenie. Co ważne, nie tylko o znaczek chodzi, bo przecież w tym przypadku liczyć też można na znakomitą jakość wyrobów, które posłużą nam wiele lat.

Jeśli pod uwagę weźmiemy najmodniejsze motywy, które również dostępne są w wydaniu luksusowym, musimy wspomnieć o akcentach, które kojarzą się z naturą. Na targach Warsaw Home królował las, łąka, przyroda w różnej odsłonie. To zresztą pokazuje, jak bardzo zachłyśnięci jesteśmy ekologią i to akurat jak najbardziej pozytywne zjawisko.

Jeśli ktoś urządza dopiero swoje „cztery kąty” albo chce odświeżyć swoje „gniazdko”, powinien z całą pewnością postawić dzisiaj na luksusowe dekoracje z motywem paproci, świerków, brzozy, kory, ale zawsze w połączeniu z kolorem miedzi bądź starego złota. Elegancji i zarazem nieco ekstrawagancji nada też kolor ciemnej, butelkowej zieleni. To hit nadchodzącej jesieni i zimy i już teraz warto dokładnie przemyśleć nowe aranżacje poszczególnych pomieszczeń własnego mieszkania czy domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *