ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych

Okazuje się, że na polskich drogach możesz wyróżniać się nie tylko charakterystycznym samochodem, ale również indywidualną tablicą rejestracyjną. To świetny sposób na kreowanie wizerunku nie tylko prywatnych kierowców, ale również firm i biznesowej floty samochodowej.

Indywidualną tablicę rejestracyjną można wyrobić w kilku przypadkach. Wtedy, gdy kupujesz auto z salonu, nabywasz je na rynku wtórnym albo przerejestrowujesz w wyniku przeprowadzki do innego województwa. Tablic nie wymienia się w przypadku, kiedy pojazd jest już przez obecnego właściciela zarejestrowany.

Ile taka atrakcja kosztuje? Sporo więcej niż standardowe tablice rejestracyjne. Za te indywidualne zapłacić trzeba 1100 złotych. Nazwę, jaka ma widnieć na tablicach rejestracyjnych, wybieramy sami, ale nie może ona być już aktywna w rejestrze pojazdów w tym samym województwie. Na odbiór będziemy czekać jakieś 3 tygodnie. W tym czasie nie możemy poruszać się po polskich drogach samochodem, na którym mają być one zamontowane. Jeśli wyrażamy taką potrzebę, to istnieje możliwość nabycia w Urzędzie Komunikacji tablic zastępczych – ich koszt to jakieś 50 złotych.

Do tablic rejestracyjnych warto też nabyć ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych. Będą one nie tylko podporą i dodatkowym zabezpieczeniem, na przykład po to, by tablic nie zgubić, ale też kolejną opcją reklamy samochodowej. Na takich ramkach można przecież umieścić logotyp, dane teleadresowe czy hasło reklamowe, z jakim identyfikuje się sama firma.

Indywidualne tablice rejestracyjne z całą pewnością wyróżnią auto. Są w pełni legalne i dopuszczone do stosowania w samochodach, które poruszają się po polskich drogach. Identyfikują pojazd tak samo, jak tradycyjne tablice.

Pamiętajmy tylko, że nowy właściciel już nie będzie się mógł nimi posługiwać. Procedura wyrejestrowania, zbycia starych tablic i nabycia nowych jest dokładnie taka sama, jak w przypadku oznaczeń standardowych. Jest to na pewno znak rozpoznawczy, nierzadko identyfikacyjny, wyrażający poglądy czy styl życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *