przeszczep brwi warszawa

Jeszcze do niedawna wydawało się, że procesy łysienia nie da się zastopować, a jedynymi rozwiązaniami tego problemu są: noszenie peruki, przeszczep lub pogodzenie się z utratą włosów. Teraz jednak dysponujemy sprawdzonymi metodami, które pomóc mogą wielu ludziom.

Tym sposobem jest peptydowa terapia włosów,czy przeszczep brwi warszawa dzięki której możliwe staje się powstrzymanie łysienia, a także znaczne przyspieszenie odrastania mocniejszych i znacznie gęstszych włosów. Efekt? Piękna, bujna fryzura, którą można chwalić się przed rodziną i znajomymi.

Do zalet tej terapii należy zaliczyć przede wszystkim to, iż jest ona praktycznie bezbolesna. W trakcie zabiegu nie jest wymagane znieczulenie, a trwa on zaledwie 30 minut. Kuracja składa się z 4 sesji, realizowanych z 2-tygoniowym wyprzedzeniem. Znaczące efekty widoczne są już po dwóch miesiącach. Korzystać z niej mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Gdzie realizowana jest terapia peptydowa?

Pewnym problemem dla osób zainteresowanych omawianym leczeniem może okazać się jego mała dostępność. Realizacją tej metody zajmują się bowiem wyłącznie wybrane kliniki, które dysponują nowoczesnym wyposażeniem i które zatrudniają najlepszych specjalistów. Warto więc poszperać w internecie, by znaleźć takie właśnie podmiotów.

A naprawdę warto, o czym można przekonać się analizując wypowiedzi osób, które zdecydowały się na tę terapię. Wspominają one przede wszystkim o szybkich i trwałych efektach w postaci powstrzymania wypadania włosów, jak również  odrostu nowych. Nie bez znaczenia jest również sam przebieg zabiegów. Pacjenci nie muszą martwić się intensywnym bólem czy też innymi niedogodnościami.

Jak więc widać, sposobów na wypadające włosy może być wiele. Wymienić należy między innymi przeszczep włosów u mężczyzn, jak również terapię peptydową. Wszystko to sprawia, że wcale nie musimy godzić się z łysiną. Wystarczy znaleźć odpowiednią klinikę i zdecydować się na konkretną usługę. Oczywiście ważna jest również konsultacja z lekarzem specjalistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *